INFORMACIJA APIE IPA

„Royal Charter“ įsteigtas reklamos ir rinkodaros specialistams puikiai žinomas Jungtinės Karalystės institutas IPA (Institute of Practitioners in Advertising) garsėja moksliniais tyrimais pagrįstu požiūriu į produktų ir paslaugų komunikacijos visuomenei pasaulį. IPA institutas bendradarbiauja su Jungtines Karalystės įmonėmis, kurių veikla yra susijusi su reklamos, rinkodaros bei komunikacijos industrija. Institutas apima visus agentūros verslo aspektus: kūrybą, skaitmeninę rinkodarą, tiesioginę rinkodarą, sveikatos priežiūrą, žiniasklaidą, “out-of-home” reklamą, pardavimų skatinimą ir paramos sektorius.


IPA vaidmuo – skatinti žiniasklaidos, rinkodaros ir reklamos agentūrų reikšmę. Institutas taip pat vykdo daugybę programų, skirtų apibrėžti, padėti ir išlaikyti aukščiausius įmanomus profesinės praktikos standartus. Tai apima tokias apdovanojimų programas, kaip IPA efektyvumo nominacijos („IPA Effectiveness awards“), geriausios veiklos gairės bei apklausos, įskaitant kas ketvirtį pateikiamą IPA „Bellwether“ ataskaitą (sudarytą „Markit Economics“). Instituto nariai gali lankyti daugiau kaip 80 skirtingų mokymų kursų, įvairias internetines ir ne tik kvalifikacijos kėlimo programas bei rinktis tarp plataus konsultavimo paslaugų spektro. IPA taip pat suteikia profesionalią akreditaciją visiems, kurie įsipareigoja net ir minimaliam kvalifikacijų skaičiui. Šiandien IPA yra pripažįstama kaip įtakingiausia pasaulyje profesinė organizacija.

IPA kursų sritys

Šiuo metu daugiau nei 30 000 žmonių iš daugiau nei 80 šalių yra įgiję IPA kvalifikaciją.

Išsami IPA mokymo programa siūlo platų kursų ir kvalifikacijų spektrą, apimantį keturias pagrindines praktikos sritis:

Kaip prisijungti prie IPA rengiamų kursų?

IPA instituto organizuojamus kursus ir mokymo programas galima rasti nuolat atnaujinamoje IPA svetainėje, adresu https://ipa.co.uk/courses-qualifications/. Dalis mokymų yra organizuojami tiesiogiai, tačiau visi pagrindiniai kursai vyksta nuotoliniu būdu.

Kaip užsisakyti Jus dominančius kursus:

1.

Pasirinkite norimą kurso programą (tai galite padaryti KOG Instituto arba IPA svetainėse).

2.

Atsiųskite užklausą KOG institutui el. paštu – ipa@koginstitutas.lt.

3.

Pasirašykite sutartį.

4.

Sumokėkite nustatytą pasirinktų kursų kainą.

5.

Atlikus šiuos žingsnius, Jums bus pateiktas prisijungimo vardas, slaptažodis bei visa su pasirinktu kursu susijusi informacija.