Solutions

BlueBox

BlueBox

KOG institutas yra oficialus norvegų kompanijos Link Analytix atstovas Baltijos šalyse ir teikia rinkai unikalius mažmeninės prekybos efektyvumo ir pardavimų augimo sprendimus. Sprendimai orientuoti į prekybinio ploto efektyvumo ir darbuotojų įsitraukimo didinimą.

 

 

„BlueBox League“

 

Sudarykite komandą – sukurkite laimėtojus!

 

„BlueBox League“ idėja nėra sudėtinga. Tai lyg sporto lyga, kurioje Jūsų kompanija tampa lygos ekipa. Jūsų parduotuvės tampa komandomis, o Jūsų darbuotojai  komandos žaidėjais. Jie pelno taškus, kai padidina savo pardavimus.

„BlueBox League“ programinė įranga surenka įvairius statistinius duomenis, kurie yra pagrįsti pardavimų, transakcijų skaičiumi atliktu Jūsų parduotuvėje. Palyginus skirtingų parduotuvių rezultatus realiu laiku Jūs kuriate savo lygą.

„BlueBox League“ pagalba Jūs įtraukiate savo darbuotojus ir sukuriate motyvuotų žaidėjų komandą. Visi gali matyti tiesioginius savo darbo rezultatus ir tapti motyvuoti vien tikslo siekimu, o žaidėjų tikslas – padidinti pardavimus ir tapti lygos LAIMĖTOJAIS.

Su „BlueBox League“ pagalba darbas tampa SMAGUS!

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „BlueBox League“ galima rasti čia:

https://www.linkanalytix.no/bluebox-league

 

 

„BlueBox Sales“

 

Negali susigrąžinti savo prarastų pardavimų!

 

„BlueBox Sales“ yra programinė įranga, kuri renka pardavimo duomenis realiu laiku iš Jūsų parduotuvių. Koks produktas šiandien geriausiai parduodamas, kuris išstatymas veikia geriausiai, kuris neveikia, ar pasiteisino nauja rinkodaros kampanija?

„BlueBox Sales“ suteikia atsakymus ir Jūs galite nuolat gebėti tvarkyti kasdienes veiklas. Jei produktas liko nepastebėtas, Jūs neturite laukti savaitės pabaigos – patikrinkite iš karto ir raskite geresnį sprendimą. Su „BlueBox Sales“ Jūsų darbuotojai ir Jūs mobiliame telefone lengvai pasiekiate pardavimus realiu laiku, kas leidžia matyti pilną Jūsų veiklos apžvalgą.

„BlueBox Sales“ taip pat turi kompiuterinę versiją vadovams, kuri leidžia matyti analizę realiu laiku ir priimti daugiau sprendimų, kurie paremti realiaisfaktais. Kai Jūsų kompanija dirba su dideliu kiekiu pardavimų kiekvieną dieną, Jums reikia nuolat keistis ir optimizuoti. Dėl to Jums reikalingas tikslus ir pastovus įrankis, kuriuo galite remtis. Tai Jūs gaunate su „BlueBox Sales“.

 

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „BlueBox Sales“ galima rasti čia:

https://www.linkanalytix.no/bluebox-sales

 

 

„BlueBox Monitor“

 

Mokykitės vieni iš kitų – pasidalinkite geriausia patirtimi!

 

Kasdienių užduočių atlikimas laiku yra vienas iš sėkmingo verslo pagrindų. „BlueBox Monitor“ buvo sukurtas siekiant palengvinti užduočių valdymą ir realiu laiku gauti naujausią informaciją iš jūsų darbuotojų. Tam nereikalinga jokia programinė įranga ar IT pagalba. Pakanka prisijungti „BlueBox Monitor“ interneto svetainėje ir jūs pasirengę pradėti.

Jūs galite pasirinkti užduotį šiai dienai ar savaitei ir lengvai priskirti ją kitam „BlueBox Monitor“ vartotojui. Vartotojas gauna detalią informaciją apie užduotį – kokia ji, kur ją reikia atlikti ir koks jos atlikimo terminas.

Kai užduotis atlikta, darbuotojas siunčia atliktos užduoties nuotraukas registracijai. Tokiu būdu niekas parduotuvėje nelieka nepastebėtas ir visas procesas įgalina Jus mokytis vienus iš kitų. Visos įvairių užduočių atlikimo nuotraukos keliauja tiesiogiai į duomenų atvaizdavimo sistemą internete, kur Jūs matote pilną atliktų užduočių apžvalgą ir jų įgyvendinimo statusą. Tokiu būdu Jūs galite greitai suteikti grįžtamąjį ryšį kiekvienam iš Jūsų darbuotojų ir toliau organizuoti Jūsų veiklą gaudami naujausią informaciją realiu laiku.

„BlueBox Monitor“ yra patogus įrankis Jūsų užduočių valdymui.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia „BlueBox Monitor“ galima rasti čia:

https://www.linkanalytix.no/bluebox-monitor

Back