KOG

IPA
kursai

Apie IPA

KAS YRA IPA?

„Royal Charter“ įsteigtas reklamos ir rinkodaros specialistams puikiai žinomas Jungtinės Karalystės institutas IPA (Institute of Practitioners in Advertising) garsėja moksliniais tyrimais pagrįstu požiūriu į produktų ir paslaugų komunikacijos visuomenei pasaulį.

IPA VAIDMUO

IPA skatina žiniasklaidos, rinkodaros ir reklamos agentūrų reikšmę. Institutas taip pat vykdo daugybę programų, skirtų apibrėžti, padėti ir išlaikyti aukščiausius įmanomus profesinės praktikos standartus. Šiandien IPA yra pripažįstama kaip įtakingiausia pasaulyje profesinė organizacija.

Kaip prisijungti prie IPA organizuojamų kursų?

IPA instituto organizuojamus kursus ir mokymo programas galima rasti nuolat atnaujinamoje
IPA svetainėje, adresu https://ipa.co.uk/courses-qualifications/.

Dalis mokymų yra organizuojami tiesiogiai, tačiau visi pagrindiniai kursai vyksta nuotoliniu būdu.

Kaip užsisakyti jus dominančius kursus:

IPA kursai

KURSŲ SRITYS

Šiuo metu daugiau nei 30 000 žmonių iš daugiau nei 80 šalių yra įgiję IPA kvalifikaciją.

Išsami IPA mokymo programa siūlo platų kursų ir kvalifikacijų spektrą, apimantį keturias pagrindines praktikos sritis:

Prekės ženklo strategija ir efektyvumas

Lyderystė ir klientų aptarnavimas

Kūrybiškumas ir inovacijos

Verslas ir komercija

IPA Advanced Certificate in Effectiveness
(IPA Eff Test)

TRUKMĖ

2-3 mėn.

DATA

2024 07 25

*artimiausias egzaminas

KAINA

750 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Advanced Certificate in Effectiveness yra nuotolinių mokymų kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu.

Tai – puiki galimybė sužinoti, kaip išsikelti ambicingus tikslus, išmokti, sukurti daugiaplatformę kampanijos vertinimo programą, įgyti žinių apie reklamos efektyvumo teorijas ir užsitikrinti gebėjimus, padėsiančius įvertinti bet kurios kampanijos sėkmę (nuo rėmimo ir skaitmeninių kampanijų iki darbo su kliento duomenų baze).

KAM SKIRTI

Šie IPA Advanced Certificate in Effectiveness mokymai yra skirti tiems, kurie dirba su kūrybinių darbų vystymu ir įvertinimu, nepriklausomai nuo to, ar yra kliento, ar agentūros pusėje.

Kursai rekomenduojami specialistams, turintiems apie 2–3 metų patirtį. Jaunesniems specialistams, turintiems mažiau patirties, rekomenduojama pradėti nuo „IPA Effectiveness Essentials Certificate“.

PRIVALUMAI

Pasirinkę šią kursų programą, turėsite galimybę:
Sužinoti, kaip įrodyti savo indėlio į kliento verslą vertę.
Užmegzti geresnius santykius su klientais.
Atrasti geriausią praktikos metodą kuriant vertinimo programą, skirtą įvertinti kelių platformų veiklą.
Užtikrintai ir tinkamai analizuoti bet kurios kampanijos poveikį.
Įgyti pasitikėjimo rašant nepriekaištingus straipsnius apie efektyvumą.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

Kursai apima 35 valandų mokymąsi nuotoliniu būdu, jie padalijami per keturiolika modulių, kuriuos užbaigia 2 valandų trukmės egzaminas internetu. Mokymams reikėtų nusimatyti apie 2–3 mėnesius.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, privaloma išlaikyti egzaminą, kuris vykdomas internetiniu formatu. Egzamino trukmė – 2 valandos. Artimiausias numatytas egzaminas – 2024 m. balandžio 25 d.

*Registruotis į kursą galima iki 2024 m. kovo 1 d.

Su Advanced Cetificate in Effectiveness bendrosiomis sąlygomis susipažinkite čia.

IPA Foundation Certificate

TRUKMĖ

30 val.

DATA

2024 06 24

*artimiausias egzaminas

KAINA

520 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Foundation Certificate mokymai yra nuotoliniu būdu dėstoma kursų programa, kurią teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. IPA Foundation sertifikatą visame pasaulyje turi daugiau nei 17 000 žmonių. Kad ir kokios būtų Jūsų užimamos pareigos, tai suteiks Jums neįkainojamų žinių bei pasitikėjimo kylant savo karjeros laiptais. Ši programa išsamiai supažindina mokymų dalyvius su prekės ženklo komunikacijos procesu, galutiniais vykdymo procesais.

KAM SKIRTI

Kursai skirti tiems, kurie turi mažiau nei vienerių metų patirtį reklamos, rinkodaros ar komunikacijos srityse. Kursai tiks visiems – nuo ką tik studijas baigusių absolventų iki naujokų iš kitų profesinių sričių ar jaunų specialistų.

PRIVALUMAI

Šie mokymai buvo sukurti specifiškai dalyviams ne iš Jungtinės Karalystės. Šią globalią versiją redaguoja ir prie jos prisideda savo srities specialistai, dirbantys įvairiose rinkose. Kurso medžiagoje pateikiami pavyzdžiai ir atvejų analizės iš viso pasaulio, o tai užtikrina, jog mokymasis yra aktualus, kad ir
kur Jūs būtumėte.

Užbaigę kursų programą, galėsite:
Gauti svarbią visų esminių reklamos sričių apžvalgą.
Suprasti vartotojus, jų motyvus, elgseną ir kaip paveikti pirkėjų sprendimus, pasitelkiant pasirinktą mokslą.
Sužinoti, kaip kurti pardavimų strategijas, įvertinti skirtingų žiniasklaidos priemonių vaidmenis bei išsiaiškinti, kaip naudoti turimus duomenis ir kaip įsivertinti savo darbo sėkmę.
Įgyti kompetenciją ir pasitikėjimo savimi, atliekant savo vaidmenį profesinėje srityje.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

Kursas apima 30 valandų mokymąsi nuotoliniu būdu. Mokymai yra padalinti į septynis modulius, kurie apima visą prekės ženklo komunikacijos procesą. Sertifikatas gaunamas išlaikius oficialų 3 valandų trukmės nuotolinį egzaminą.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, privaloma išlaikyti egzaminą, kuris vyksta nuotoliniu būdu. Egzamino trukmė – 3 valandos. Artimiausias numatytas egzaminas – 2024 m. balandžio 29 d.

*Registruotis į kursą galima iki 2024 m. kovo 01 d.

Su Foundation Certificate bendrosiomis sąlygomis susipažinkite čia.

IPA Advanced Certificate in Communications Planning

TRUKMĖ

7 mėn.

DATA

2024

*artimiausias egzaminas

KAINA

1850 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Advanced Certificate in Communications Planning yra nuotolinių mokymų kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu.

Žinojimas, kaip sukurti ir įgyvendinti puikią komunikacijos strategiją gali padėti garsinti ne tik kliento ar jo prekės ženklo ir agentūros vardą, bet prisidėti ir garsinti Jus. Tai yra todėl, jog IPA komunikacijos planavimo sertifikatas suteikia Jums išsamų, aukšto lygio ir visapusišką supratimą apie komunikacijos strategijos planavimą.

KAM SKIRTI

Kursai skirti visiems, kurie dalyvauja kuriant ir planuojant klientų ir prekės ženklų komunikacijos strategijas.

Šie kursai geriausiai tinka marketingo vadovams arba 5-10 metų patirtį šioje srityje sukaupusiems specialistams, siekiantiems tobulėti profesinėje srityje ir nerti į dar gilesnius rinkodaros vandenis.

PRIVALUMAI

Užbaigę IPA kursų programą ir išlaikę egzaminą galėsite:
Praplėsti žinias apie vis labiau kompleksišką žiniasklaidos pasaulį ir lavinti bei ugdyti įgūdžius, kurie suteiks naudą siekiant pelno.
Suprasti, ką ir kodėl turėtumėte vertinti, taip pat gauti prieigą prie interaktyvios vertinimo sistemos.
Išmokti pagrindinius sėkmingos komunikacijos strategijos kūrimo etapus.
Ištirti integracijos modelius ir aptarti, kaip juos pritaikyti.
Sužinoti, kaip maksimaliai padidinti savo komunikacijos plano efektyvumą, vadovaujantis geriausios praktikos principais.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

45 valandų trukmės nuotoliniu būdu vykstantys kursai, padalyti į penkis modulius, išdėstomus per septynis mėnesius. Norint įgyti kvalifikaciją, taikomi penki vertinimai, išsidėstę pagal modulius.

Su Advanced Certificate in Communications Planning bendrosiomis sąlygomis susipažinkite čia.

IPA Commercial Certificate

TRUKMĖ

8 val.

DATA

2024 12 31

*artimiausias egzaminas​

KAINA

230 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Commercial Certificate yra nuotolinis kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. Šie kursai suteikia būsimiems lyderiams žinias, kurios yra reikalingos, norint suprasti jų įmonių finansus. Ši kvalifikacija taip pat padės įgyti įgūdžių, kurių reikia, norint užtikrintai kilti karjeros laiptais bei priimant pagrindinius finansinius sprendimus visuose agentūros padaliniuose.

KAM SKIRTI

Kursai skirti pirmiausia vyresniesiems verslo klientų vadybininkams, jų vadovams ir panašaus lygmens kvalifikaciją turintiems darbuotojams, norintiems geriau suprasti savo komercinę veiklą bei geriau suprasti komercinius veiksnius, turinčius įtakos agentūroms ir klientams.

PRIVALUMAI

Užbaigę šio kurso programą, galėsite:
Gebėti atskirti vaidmenis, atsakomybę ir procesus finansų sektoriuje.
Susitvarkyti su įmonės veiklos, našumo rodikliais (KPI) ir mokesčių
mokėjimo struktūromis.
Iš pavyzdžių identifikuoti finansinius procesus įvairiuose įmonių
padaliniuose, įskaitant specifines medijų problemas.
Atskleisti naujai atrastą pasitikėjimą dalyvaujant derybose ar laikantis
sutarties sąlygų.
Sukurti geresnius santykius su savo klientais, suprasdami jų
vartojamus finansinius terminus.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

8 valandų nuotolinio kurso programa padalyta į septynis modulius, kuriuos užbaigia 30 minučių trukmės nuotoliniu būdu laikomas egzaminas.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia laikyti nuotoliniu būdu rengiamą egzaminą savo pasirinktu laiku. Egzamino trukmė – 30 minučių.

PASTABA: Šis kursas yra atviras ir jame nėra rezervacijos termino, tačiau nepriklausantys IPA nariai turi užbaigti šiuos kursus iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

Su Commercial Certificate bendrosiomis sąlygomis susipažinkite čia.

IPA Digital Performance Certificate

TRUKMĖ

10 val.

DATA

2024 07 03

*artimiausias egzaminas

KAINA

425 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Digital Performance Certificate yra internetiniai kursai, kuriuos teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. Tai – puiki galimybė atrasti pagrindines skaitmeninės rinkodaros disciplinas, įskaitant SEO, bei lavinti įgūdžius, kurių Jums gali prireikti, norint suplanuoti ir įgyvendinti sėkmingas skaitmeninės rinkodaros kampanijas.

KAM SKIRTI

Ši kursų programa tinka ne tik tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius dirbant skaitmeninėje agentūroje ar specializuotame skyriuje, tačiau naudinga ir kiekvienam, norinčiam kaupti ir gilinti savo žinias apie skaitmeninę rinkodarą.

PRIVALUMAI

Dalyvaudami IPA Digital Performance kursuose turėsite galimybę:
Įgyti žinių, kaip tapti sėkmingu klientų vadybininku ir operatyviu mąstytoju.
Teikti informaciją efektyviai, planuoti ir vykdyti skaitmeninės rinkodaros kampanijas.
Suprasti kiekvieną iš pagrindinių skaitmeninės rinkodaros disciplinų, įgauti žinių, padėsiančių tinkamai organizuoti komandinį darbą ir leidžiančių profesionaliau atrodyti prieš savo klientus.
Sužinoti, kaip vykdyti skaitmeninę rinkodarą ir valdyti sėkmingas kampanijas.
Išnagrinėti, kaip veikia SEO ir pritaikyti, jog tai veiktų Jūsų darbe.
Suprasti partnerystės rinkodarą, kas joje siejasi ir kaip sėkmingai valdyti kampanijas.
Sužinoti apie mokamą paiešką bei kaip efektyviai pasitelkti raktinių žodžių strategiją.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

Kursas apima 10 valandų mokymąsi nuotoliniu būdu, kuris padalijamas į septynis modulius ir yra užbaigiamas, išlaikant 105 minučių trukmės nuotolinį egzaminą.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia išlaikyti egzaminą internetu. Egzamino trukmė – 105 minutės. Artimiausias būsimas egzaminas – 2024 m. balandžio 03 d.

IPA Effectiveness Essentials Certificate

TRUKMĖ

10 val.

DATA

2024 12 31

*artimiausias egzaminas

KAINA

275 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

IPA Effectiveness Essentials Certificate yra nuotolinis mokymų kursas, kurį organizuoja IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. Šis kursas Jums padės suprasti efektyvumo vaidmenį ir jo poreikį savo darbe, tik per 10 valandų internetinio mokymosi. Pasitelkę žinias, gautas mokymų metu, sugebėsite atlikti tinkamesnius, labiau informatyvius, strategiškesnius sprendimus bei įgalinti save bei kitus dirbti efektyviau.

KAM SKIRTI

Kursai pagrinde skirti pradinio lygio reklamos specialistams tiek agentūrų, tiek su klientais dirbančiose įmonėse. Paminėtina, jog bet kuris, bet kokio žinių lygio asmuo iš bet kurios srities taip pat turėtų naudos iš šių nuotolinių mokymų siūlomų pagrindinių mąstymo, žinių ir efektyvumo praktikos apžvalgų. Vidutinio bei aukštesnio lygio specialistams, turintiems daugiau kaip trijų metų patirtį, rekomenduojama rinktis IPA Advanced Certificate in Effectiveness mokymus.

PRIVALUMAI

Šios kursų programos sertifikatas suteiks galimybę:
Pasisemti žinių iš apdovanojimų pelniusių efektyvumo straipsnių.
Suprasti efektyvumo principus, kodėl jie svarbūs ir kaip galite pritaikyti kūrybiškumą komercijoje.
Sužinoti apie geriausią efektyvumo praktiką ir tai, kodėl efektyvumo kultūra turėtų būti įtvirtinta Jūsų darbo vietoje.
Priimti tinkamus, labiau informuotus, strategiškus sprendimus.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

Kurso medžiaga apima 10 valandų nuotolinio mokymosi, yra padalinta į 10 skirtingų modulių. Kursas užbaigiamas išlaikant 35 minučių internetinį testo tipo egzaminą.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia išlaikyti internetinį testo tipo egzaminą savo pasirinktu laiku. Egzamino trukmė – 35 minutės.

PASTABA: Šis kursas yra visuomet atviras ir neturintis registracijos terminų, tačiau ne IPA nariai privalo baigti šią kvalifikaciją iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

Su Effectiveness Essentials Certificate bendrosiomis sąlygomis susipažinkite čia.

IPA Ad Net Zero Essentials Certificate

TRUKMĖ

10 val.

DATA

2024 12 31

*artimiausias egzaminas

KAINA

120 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

Global Ad Net Zero Essentials yra nuotolinių mokymų kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant su KOG institutu. Šis kursas padeda reklamos ir rinkodaros paslaugų sektoriuje dirbantiems žmonėms suprasti klimato krizę ir veiksmus, kuriais iki 2030 m. būtų galima pasiekti nulines emisijas, kuriant, gaminant ir skelbiant reklamą žiniasklaidoje.

KAM SKIRTI

Šis kursas yra skirtas visiems reklamos rinkos atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie būdus, kuriais galima stabdyti klimato kaitą ir dirbti tvariau.

PRIVALUMAI

Pasirinkę „Global Ad Net Zero Essentials“ programą jūs:
• įgysite gilesnį suvokimą apie klimato krizę;
• sužinosite anglies dioksido emisijų matavimo būdus (kurios atsiranda kuriant, gaminant ir skelbiant reklamą žiniasklaidoje) ir kaip jas sumažinti;
• sužinosite, ką reklamos ir rinkodaros paslaugų specialistai, gali padaryti, kad skatintų tvaresnį gyvenimo būdą
• gausite gaires, kaip išvengti žaliojo smegenų plovimo (angl. Greenwashing)

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

10 valandų nuotolinio mokymosi kursai, padalinti į penkis modulius. Kurso pabaigoje yra laikomas egzaminas.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia išlaikyti egzaminą. Egzaminas yra laikomas internetu, jam yra skiriama 30 min.
PASTABA: Šis kursas yra atviras ir jame nėra rezervacijos termino, tačiau nepriklausantys IPA nariai turi užbaigti šiuos kursus iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

PASTABA: Šis kursas yra visuomet atviras ir neturintis registracijos terminų, tačiau ne IPA nariai privalo baigti šią kvalifikaciją iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

IPA Media Research Essentials Certificate

TRUKMĖ

20 val.

DATA

2024 12 31

*artimiausias egzaminas

KAINA

490 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

Media Research Essentials yra LIME (Learning in Media) parengtas nuotolinių mokymų kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. Šis kursas skirtas suteikti pagrindines žiniasklaidos tyrimų žinias ir įgūdžius, kuriuos turėtų turėti kiekvienas reklamos rinkoje dirbantis asmuo. Reklamos rinka ir reklamos inventoriaus pirkimas yra atliekamas remiantis rinkoje pripažintais tyrimais, kuriais matuojami gyventojų žiniasklaidos vartojimo įpročiai ir jų rezultatai pateikiami visoms šalims (reklamuotojams, žiniasklaidos priemonių savininkams, reklamos agentūroms), taigi vertinimo tikslais.

KAM SKIRTI

Kursai skirti pradinio lygio reklamos ir komunikacijos rinkų specialistams, bei asmenims neseniai pakeistusiems karjeros kryptį ir siekiantiems pagilinti žinias reklamos tyrimų srityje.

PRIVALUMAI

Pasirinkę “Media Research Essentials” programą sužinosite:
• kaip apskaičiuojami reitingai ir parodymai, bei kaip ši informacija pritaikoma žiniasklaidos planavimui;
• kaip analizuoti žiniasklaidos tyrimų duomenis naudojant Boolean logiką, siekiant gilesnių įžvalgų;
• kaip ieškoti informacijos internete (išgirsite naudingų antrinių šaltinių analizės patarimų);
• kokiomis žiniasklaidos tyrimų įžvalgomis naudojasi agentūrų strategai kurdami žiniasklaidos kampanijas.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

Kurso medžiaga apima 20 valandų nuotolinio mokymosi, yra padalinta į 6 skirtingus modulius. Kursas užbaigiamas išlaikant 60 minučių internetinį testo tipo egzaminą.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia išlaikyti internetinį testo tipo egzaminą savo pasirinktu laiku. Egzamino trukmė – 60 minučių.

PASTABA: Šis kursas yra visuomet atviras ir neturintis registracijos terminų, tačiau ne IPA nariai privalo baigti šią kvalifikaciją iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

IPA Diversity and Inclusion Essentials Certificate

TRUKMĖ

10 val.

DATA

2024 12 31

*artimiausias egzaminas

KAINA

120 €

*neįskaitant mokesčių

APIE MOKYMUS

Diversity and Inclusion Essentials yra The Hobbs consuntancy parengtas nuotolinių mokymų kursas, kurį teikia IPA, bendradarbiaujant kartu su KOG institutu. Kursas yra sudarytas iš 9 modulių. Kiekviename iš jų yra išsamiai nagrinėjama įvairovės ir įtraukties darbo vietoje metrika ir pabaigoje pateikiami aiškūs ir praktiškai pritaikomi patarimai ir gairės, padedantys užtikrinti efektyvesnį darbuotojų bendradarbiavimą ir komunikaciją.

KAM SKIRTI

Tai būtina kvalifikacija visiems, dirbantiems reklamos, žiniasklaidos ar rinkodaros srityje.

PRIVALUMAI

Pasirinkę “Diversity and Inclusion Essentials” programą galėsite:
• išsamiau susipažinti su devyniais įvairovės rodikliais: rasė ir etninė kilmė, LGBTQIA+, moterų karjera ir lyderystė, vyriškumas, negalia, neuroįvairovė, amžius, lytinė tapatybė ir išraiška bei socialinis mobilumas.
• Suprasti, kodėl kiekvienas iš šių devynių rodiklių yra svarbus verslui.
• Atrasti pagrindines kliūtis, su kuriomis susiduria įvairios žmonių grupės darbo vietoje.
• Suprasti savo išankstines nuostatas, kad prireikus galėtumėte pradėti keisti savo elgesį.
• Gauti aiškių praktinių patarimų ir gairių, padėsiančių palengvinti pokyčius jūsų organizacijoje
• Gauti prieigą prie papildomų išteklių, kad galėtumėte tęsti savo asmeninę kelionę kaip grupės narys ar sąjungininkas.

KURSŲ FORMATAS IR EGZAMINAS

10 valandų nuotolinio mokymosi kursai, padalinti į devynis modulius, kiekvieno modulio pabaigoje yra laikomas žinių patikrinimo testas.

Norint įgyti oficialią kvalifikaciją, reikia išlaikyti visus 9 testus.

PASTABA: Šis kursas yra visuomet atviras ir neturintis registracijos terminų, tačiau ne IPA nariai privalo baigti šią kvalifikaciją iki savo registracijos metų paskutinės dienos, t.y. gruodžio 31 d.

Artimiausios IPA kursų egzaminų datos

Advanced Certificate in Effectiveness

Registration until
2024 03 01
Egzaminas
2024 04 25

Foundation Certificate

Registration until
2024 03 01
Egzaminas
2024 04 29

Advanced Certificate in Communications Planning

Registration until
2024
Egzaminas
2024

Commercial Certificate

Registracija iki
2024 12 31
Egzaminas
2024 12 31

Digital Performance Certificate

Registracija iki
2024 02 16
Egzaminas
2024 04 03

Effectiveness Essentials Certificate

Registracija iki
2024 12 31
Egzaminas
2024 12 31

Ad Net Zero Essentials Certificate

Registracija iki
2024 12 31
Egzaminas
2024 12 31

Media Research Essentials Certificate

Registracija iki
2024 12 31
Egzaminas
2024 12 31

Diversity and Inclusion Essentials Certificate

Registracija iki
2024 12 31
Egzaminas
2024 12 31

Registracija į IPA kursus

Jūsų pasirinkti kursai:

IPA Advanced Certificate in Effectiveness
IPA Foundation Certificate
IPA Advanced Certificate in Communications Planning
IPA Commercial Certificate
IPA Digital Performance Certificate
IPA Effectiveness Essentials Certificate
IPA Media Research Essentials Certificate
IPA Media Research Essentials Certificate
IPA Diversity and Inclusion Essentials Certificate

*Pateikdami šią formą patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su mūsų privatumo politika